Osrednja vsebina
SI   EN

Obvestilo

Zaradi beleženja vse večjega števila respiratornih okužb na več oddelkih v bolnišnici obiski začasno pri pacientih v bolnišnici niso dovoljeni. Dovoljeni so samo pri kritično bolnih pacientih z dovolilnico lečečega zdravnika.

Izjema sta Oddelek za ginekologijo in porodništvo ter Oddelek za pediatrijo.

Preberi več
Ne prikazuj več

Pohvale, predlogi izboljšav in pritožbe

V Splošni bolnišnici Novo mesto si zelo prizadevamo izboljšati dobro počutje in kakovostno ter varno obravnavo bolnikov.

Želimo si, da bi se tako bolniki kot njihovi svojci in obiskovalci pri nas čim bolje počutili. Zato smo veseli vsake povratne informacije, ki jo prejmemo od naših pacientov, njihovih družin, poslovnih partnerjev.

Posredujte nam svoje mnenje

Prijazno vas vabimo, da nam posredujete svoje mnenje, predloge in pripombe, na podlagi katerih bomo še izboljšali zadovoljstvo uporabnikov.

Kje se nahajam? DomovPacienti in obiskovalciPohvale, predlogi izboljšav in pritožbe
130let delovanja
385postelj
1200več kot 1200 zaposlenih