Osrednja vsebina
SI   EN

Obvestilo

Zaradi umirjanja epidemiološke situacije so obiski pri bolnikih v Splošni bolnišnici Novo mesto zopet dovoljeni eni zdravi osebi na dan, za največ 15 minut, v času od 15. ure do 16. ure.

Vsi obiskovalci morajo biti zdravi, brez akutnih infektivnih obolenj. Zaradi varnosti bolnikov je priporočljiva uporaba zaščitne maske.

Preberi več
Ne prikazuj več

Pohvale, predlogi izboljšav in pritožbe

V Splošni bolnišnici Novo mesto si zelo prizadevamo izboljšati dobro počutje in kakovostno ter varno obravnavo bolnikov.

Želimo si, da bi se tako bolniki kot njihovi svojci in obiskovalci pri nas čim bolje počutili. Zato smo veseli vsake povratne informacije, ki jo prejmemo od naših pacientov, njihovih družin, poslovnih partnerjev.

Posredujte nam svoje mnenje

Prijazno vas vabimo, da nam posredujete svoje mnenje, predloge in pripombe, na podlagi katerih bomo še izboljšali zadovoljstvo uporabnikov.

Kje se nahajam? DomovPacienti in obiskovalciPohvale, predlogi izboljšav in pritožbe
130let delovanja
385postelj
1200več kot 1200 zaposlenih