Osrednja vsebina
SI   EN

Obvestilo

Zaradi beleženja vse večjega števila respiratornih okužb na več oddelkih v bolnišnici obiski začasno pri pacientih v bolnišnici niso dovoljeni. Dovoljeni so samo pri kritično bolnih pacientih z dovolilnico lečečega zdravnika.

Izjema sta Oddelek za ginekologijo in porodništvo ter Oddelek za pediatrijo.

Preberi več
Ne prikazuj več

Prepoved obiskov v SB Novo mesto

02.02.2024
Datum: 2. 2. 2024

SPOŠTOVANI OBISKOVALCI

Izjema sta Oddelek za ginekologijo in porodništvo ter Oddelek za pediatrijo.

Oddelek za ginekologijo in porodništvo:
  • Pri porodu je dovoljena prisotnost ene zdrave odrasle osebe in dule.
  • Obiski so z  dovolilnico dovoljeni vsak dan med 15.00 in 16.00 uroza eno zdravo odraslo osebo dnevno za največ 15 minut.

Oddelek za pediatrijo:
  • Dovoljeno je bivanje enega zdravega starša ves čas hospitalizacije otroka.

Vsem, ki vstopate v bolnišnično okolje, priporočamo uporabo zaščitnih mask.

V kolikor bi želeli svojcem dostaviti pripomočke za osebno higieno in osebno uporabo, jih izven časa obiskov lahko oddate receptorju na glavnem vhodu v bolnišnico in sicer vsak dan med 13.00 in 15.00 uro. Poskrbeli bomo, da bo pacient/vaš bližnji le-to zagotovo prejel.

Pri pacientih, kateri potrebujejo spremstvo, je dovoljeno spremstvo ene zdrave osebe.

Vodstvo bolnišnice

Kje se nahajam? DomovAktualne objave
130let delovanja
385postelj