Osrednja vsebina
SI   EN

Obvestilo

Zaradi umirjanja epidemiološke situacije so obiski pri bolnikih v Splošni bolnišnici Novo mesto zopet dovoljeni eni zdravi osebi na dan, za največ 15 minut, v času od 15. ure do 16. ure.

Vsi obiskovalci morajo biti zdravi, brez akutnih infektivnih obolenj. Zaradi varnosti bolnikov je priporočljiva uporaba zaščitne maske.

Preberi več
Ne prikazuj več

Prepoved obiskov v SB Novo mesto

02.02.2024
Datum: 2. 2. 2024

SPOŠTOVANI OBISKOVALCI

Zaradi beleženja vse večjega števila respiratornih okužb na več oddelkih v bolnišnici obiski začasno pri pacientih v bolnišnici niso dovoljeni. Dovoljeni so samo pri kritično bolnih pacientih z dovolilnico lečečega zdravnika.

Izjema sta Oddelek za ginekologijo in porodništvo ter Oddelek za pediatrijo.

Oddelek za ginekologijo in porodništvo:
  • Pri porodu je dovoljena prisotnost ene zdrave odrasle osebe in dule.
  • Obiski so z  dovolilnico dovoljeni vsak dan med 15.00 in 16.00 uroza eno zdravo odraslo osebo dnevno za največ 15 minut.

Oddelek za pediatrijo:
  • Dovoljeno je bivanje enega zdravega starša ves čas hospitalizacije otroka.

Vsem, ki vstopate v bolnišnično okolje, priporočamo uporabo zaščitnih mask.

V kolikor bi želeli svojcem dostaviti pripomočke za osebno higieno in osebno uporabo, jih izven časa obiskov lahko oddate receptorju na glavnem vhodu v bolnišnico in sicer vsak dan med 13.00 in 15.00 uro. Poskrbeli bomo, da bo pacient/vaš bližnji le-to zagotovo prejel.

Pri pacientih, kateri potrebujejo spremstvo, je dovoljeno spremstvo ene zdrave osebe.

Vodstvo bolnišnice

Kje se nahajam? DomovAktualne objave
130let delovanja
385postelj