Obravnava COVID-19 pacientov in zdravljenje s kisikom.

1. del: Covid-19 I/II Osnovne informacije o bolezni in uporabi osebne varovalne opreme, ki je namenjen internemu izobraževanju vseh zdravstvenih delavcev SB Celje.

1. deli predavanja so tudi trije videi na temo:
- Postopek oblačenja osebne varovalne opreme,
- Postopek odstranjevanja osebne varovalne opreme in
- Nameščanje zaščitne maske FFP3.

- 2. del: Covid-19 II/II Analiza PAAK (Plinska analiza arterijske krvi) in Terapija s kisikom in prepoznavanje dihalne stiske, pa je namenjen internemu izobraževanju mladih zdravnikov vseh specializacij v SB Celje kot pomoč pri delu s COVID-19 pacienti v prihodnje.

*Video je delo SB Celje.