Vsem dobaviteljem, medicinske opreme in medicinsko potrošnega materiala v Splošni bolnišnici Novo mesto

Spoštovani poslovni partner!

Obveščamo vas, da  naše obvestilo dobaviteljem z dne 10.3.2020, ki iz preventivnih razlogov preprečevanja širjenja korona virusa in povečanega tveganja za okužbo, prepoveduje vse obiske dobaviteljev zdravil, medicinske opreme in medicinsko potrošnega materiala v Splošni bolnišnici Novo mesto, do nadaljnjega ŠE VEDNO VELJA.

V kolikor ocenite, da je vaš obisk v naši bolnišnici nujen, vas prosimo, da kontaktirate Službo za nabavo in skladiščenje na tel. 07 39 16 163 in e-naslov: barbara.turk-slak@sb-nm.si. V kolikor bo situacija dopuščala, bomo organizirali sestanek v prostorih upravne stavbe Splošne bolnišnice Novo mesto. V primeru, da bo vaš obisk v Splošni bolnišnici Novo mesto potreben, vam bo predstavnik bolnišnice posredoval 24 ur pred prihodom uradno povabilo z anketnim (triažnim) vprašalnikom glede možnih znakov okužbe z virusom Covid 19, s katerim boste lahko pred obiskom bolnišnice tudi opravili samooceno zdravstvenega stanja. Izpolnjen vprašalnik morate OBVEZNO prinesti s seboj in ga izročiti sklicatelju sestanka.

Hkrati vas kot dobrega poslovnega partnerja pozivamo in prosimo, da nam po vaših najboljših močeh, tudi v času prepovedi, še vedno omogočate redne dobave zdravil, medicinske opreme in medicinsko potrošnega materiala, predvsem zaščitne opreme za zdravstvene delavce (maske, zaščitni plašči, baretke,…), da bomo lahko nemoteno izvajali ustrezno zdravstveno oskrbo.