Strokovno srečanje ob 40 letnici zdravljenja s hemodializo v Splošni bolnišnici Novo mesto

Spoštovane kolegice in kolegi!

DMSBZT Novo mesto vas v sodelovanju s Splošno bolnišnico Novo mesto vabi na strokovno srečanje ob 40 letnici zdravljenja s hemodializo v Splošni bolnišnici Novo mesto, ki bo

v četrtek, 7. novembra 2019 ob 15. uri v prostorih Šolskega centra Novo mesto, Šegova ul. 112, predavalnica P1 (novi del)

Program srečanja

15:00   Registracija udeležencev
15:30   Uvodni pozdravi
16:00   Predstavitev Centra za dializo v SB Novo mesto
            Mateja Globokar, Marica Parapot
16:30   Priprava vode in aparatov za varno izvedbo zdravljenja s hemodializo
            Marko Kobe
16:50   Higienski nadzor in preventivna cepljenja pacientov na dializi
            Anita Eršte, Darja Koščak, Jasmina Zamida
17:10   Prehransko svetovanje pacientom s kronično ledvično boleznijo
            Inesa Kurtić, Eva Fortuna
17:30   Zdravstvena vzgoja in priprava pacienta na presaditev ledvice
           Tanja Božič
17:50   Zdravstvena vzgoja in zdravstvena nega pacientov s kronično boleznijo ledvic
  Darja Cesar
18:15   Predstavitev pacientke na nadomestnem zdravljenju
            Slavka Zupančič
18:45   Razprava in zaključek

Prijavite se preko spletne prijavnice Zbornice Zveze ali DMSBZT Novo mesto, ki je dostopna na spletni strani.
Kotizacija seminarja znaša 30 €. Članom DMSBZT Novo mesto jo krije Društvo. Za študente, ki niso člani, znaša 5 €.
Kotizacijo nakažete na TRR 03155 – 1000014831 pri SKB d.d., ekspozitura Krško (za DMSZT Novo mesto) in s seboj prinesete potrdilo o plačilu.
Seminar je v postopku pridobivanja licenčnih točk pri Zbornici - Zvezi.
Udeležba na srečanju šteje kot strokovno izobraževanje. S seboj imejte člansko izkaznico.

Vodja izobraževanja v DMSBZT Novo mesto:                          Predsednica DMSBZT Novo mesto:
Karmen Janežič                                                                           mag. Jožica Rešetič, dipl.m.s.,univ.dipl.org., spec.