Splošna bolnišnica Novo mesto na športnih igrah na Bledu zlata

V okviru Združenja zdravstvenih zavodov Slovenije so v soboto, 29. septembra, na Bledu  potekale že 13. športne igre slovenskih bolnišnic.

Igre so se odvijale pred veslaškim centrom Bled in v Kampu Zaka Bled. Z dobro voljo in v športnem duhu se je 27 ekip pomerilo v dvanajstih disciplinah: namiznem tenisu, tenisu, odbojki na mivki, nogometu, golfu, košarki, balinanju, lokostrelstvu, teku okoli jezera (6 km), pikadu, veslanju v turističnih čolnih in veslanju na veslaških simulatorjih Ergometrih.

Združenje je pri organizaciji sodelovalo s prejemnikoma olimpijskih medalj v veslanju Janijem Klemenčičem in Mihom Pirihom, ki sta ustvarila še bolj športno tekmovalno vzdušje.

Športniki Splošne bolnišnice Novo mesto so sledili sloganu: »Mogoče nismo najboljši. Boljših pa tudi ni!« in tako ekipno osvojili 1. mesto.

Vsem iskrene čestitke!

BLED (1)BLED (2)BLED (3)BLED (4)BLED (5)BLED (6)BLED (7)BLED (8)BLED (9)BLED (10)Zlati športniki SB NMSB NM 1. mesto