Prva vstavitev vsadnega kardioverter defibrilatorja v naši bolnišnici

V ponedeljek 05.07. 2021 so na oddelku za kardiologijo, prim. dr. Iztok Gradecki in ekipa, opravili prvo vstavitev vsadnega kardioverter defibrilatorja v naši bolnišnici.

dr. Gradecki je zapisal: "Poseg je uspel, bolnik se počuti dobro in  je že doma. Operacijo so izvedli ob pomoči priznanega strokovnjaka doc.dr. Davida Žižka, zaposlenega v UKC Ljubljana, sodelovalo je osebje oddelka za kardiologijo in oddelka za radiologijo.

Zahvaljujem se za medsebojno pomoč in požrtvovalnost vsem, ki so sodelovali in tako pokazali, da nas  epidemija ni ustavila v naših prizadevanjih za čimboljše zdravljenje naših bolnikov in naše želje po napredku.  Nova dejavnost pomeni  tudi veliko pridobitev za naše kardiološke bolnike. Dodali smo kamenček v mozaik strokovne rasti naše bolnišnice".

Za dosežek in odlično opravljeno delo celotni ekipi iskreno čestitamo!

Video vsebina je dostopna na youtube s klikom na povezavo: https://youtu.be/DwEnHu6Udkg

Dekorativni element

Dekorativni element