Priznanje Splošni bolnišnici Novo mesto za športne dosežke

Na zaključni prireditvi 59. sezone Delavskih športnih iger v Mestni občini Novo mesto, ki je potekala v sredo, 11. decembra, v Kulturnem centru Janeta Trdine, je Splošna bolnišnica Novo mesto prejela priznanje za dosežke v letu 2019.

Na športnih igrah, ki so tudi letos potekale v znamenju sodelovanja, povezovanja in timskega duha, so predstavnice ženske ekipe v minuli sezoni osvojile 4 ekipne uvrstitve med prve tri, v posamični panogi – pikadu pa priznanje za 3. mesto.

V jubilejni, 60. izvedbi DŠI, bo prvo tekmovanje 15. februarja (SC Gače, veleslalom).

Za dosežke še enkrat iskreno čestitamo in vabimo k udeležbi tudi v prihodnji sezoni.

DŠI 2019