Prepoved obiskov na vseh oddelkih v Splošni bolnišnici Novo mesto

OBVESTILO OBISKOVALCEM BOLNIŠNICE

Glede na veliko število respiratornih okužb in vse večjega števila obolelih za sezonsko gripo vse obiskovalce bolnišnice obveščamo, da obiski svojcev pri pacientih do nadaljnjega PREPOVEDANI, vključno z obiskom partnerja pri porodnicah na porodniškem oddelku.

Za enkrat je še dovoljena prisotnost očeta pri porodu (v primeru, da je popolnoma zdrav).

Na pediatričnem oddelku je dovoljeno bivanje enega zdravega starša ob hospitaliziranem otroku.

Izjemoma se dovoli lahko obisk svojcev umirajočega in kritično bolnega pacienta, vsak dan (delavniki, sobote, nedelje, prazniki) v času od 15.30 ure do 16.00 ure z DOVOLILNICO, ki jo podpiše zdravnik.

Informacije o stanju hospitaliziranih pacientov bodo lečeči zdravniki podajali telefonsko, v času, ki je sicer namenjen obiskom pacientov.

Prosimo vas, da navedeno upoštevate in nam tako pomagate pri obvladovanju širjenja respiratornih okužb.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in sodelovanje!