Prenova označevalnega sistema v SBNM

Takole pa gori naša nova svetlobna oznaka na strehi bolnišnice.
Vidite jo lahko že od daleč, kako simbolično kaže pot tudi v temi. V letošnjem letu smo namreč pristopili k celoviti prenovi označevalnega sistema v bolnišnici, ki zajema zunanje (označevanje stavb in vhodov) in notranje označevanje (označevanje hodnikov, ambulant in oddelkov). S tem sledimo poti pacienta v želji, da nas pacienti in njihovi svojci na enostaven način najdejo ob pravem času in na pravem mestu.

IMG_0398IMG_0387.IMG_0395.IMG_0368.IMG_0379.