Informacije o koronavirusu

Postopno sproščanje izvajanja zdravstvenih pregledov in posegov

Splošna bolnišnica Novo mesto, bo v skladu  z usmeritvami Ministrstva za  zdravje po velikonočnih praznikih, to je od 14.4.2020 dalje, pričela s postopnim sproščanjem izvajanja zdravstvenih pregledov in posegov.

Paciente bomo kontaktirali osebno, oz. jih poklicali po telefonu. Na podlagi opravljenega telefonskega razgovora, bodo dobili točen datum, uro in natančna navodila.

Zaradi zagotavljanja varnosti v času epidemije, prosimo, da pacienti pridejo na naročen termin ob točno določeni uri in z zaščitno masko, ki si jo zagotovijo in nadenejo že pred vstopom v samo bolnišnico.

Hkrati še obveščamo, da bomo pred samim vhodom še vedno izvajali poostren nadzor, kjer bomo paciente natančno usmerili v nadaljnjo obravnavo in skrbeli za varen vstop.

Zahvaljujemo se vam za vaše razumevanje in upoštevanje navodil!

Hitri dostop do ambulant in oddelkov

Čakalne dobe

Nacionalne čakalne dobe
čakalne dobe v bolnišnicah v Sloveniji