Obvestilo za javnost

Spoštovani!

Obveščamo vse, ki prihajate v Splošno bolnišnico Novo mesto, da smo spremenili režim vstopa v bolnišnico. Postali smo Covid bolnišnica, ki že sprejema Covid paciente, zato smo bili prisiljeni sprejeti dodatne varnostne ukrepe, da bomo lahko čim bolj uspešni v boju z virusom.

Še vedno pa ne smemo pozabiti, da je potrebno storiti vse, da bo kljub dodatnim varovalkam preostala dejavnost bolnišnice potekala čim bolj nemoteno in po načrtih.

Zato vas vljudno prosimo, da na dodeljen termin prihajate čim bolj točno in ne več kot 15 minut pred samim predvidenim terminom pregleda/posega/preiskave/sprejema.
Pred vstopom v bolnišnico pripravite vabilo na pregled in izpolnjen vprašalnik o zdravstvenem stanju, ki ju boste izročili osebju na vhodu.

Zaradi povečanega števila obiskovalcev smo na vhod postavili tudi varnostnika, ki vam bo pomagal pri nadaljnjih usmeritvah, ob vstopu v bolnišnico pa vam bomo tudi izmerili telesno temperaturo na avtomatskem merilniku.

V primeru, da se želite zgolj naročiti na našo zdravstveno storitev, vas vljudno prosimo, da potrdilo o izdani e-Napotnici oddate v skrinjico pred vhodom v bolnišnico oz. za naročanje uporabite enega od drugih načinov naročanja (spletna stran, telefon).
Prihaja slabo vreme, povečano število respiratornih okužb in le skupaj, z upoštevanjem navodil, bomo lahko uspešno prebrodili izzivov polno situacijo, ki je pred nami.

Hvala za razumevanje!

Vodstvo bolnišnice