Informacije o koronavirusu

Obvestilo obiskovalcem bolnišnice - omejitev obiskov zaradi povečanega števila virusnih okužb

Glede na povečano število virusnih okužb in prve primere obolelih za sezonsko gripo, vse obiskovalce prosimo, da sodelujejo pri preprečevanju prenosa okužb.

Obiskovalce naprošamo:

• Da na obiske k pacientom prihajajo zdravi,  le ena do največ dve zdravi odrasli osebi na dan v času obiskov.
  • Da upoštevajo čas obiskov.
  • Da izvajajo higieno rok in higieno kašlja in upoštevajo morebitna dodatna navodila osebja.
  • Otroci naj na obiske v bolnišnico ne prihajajo.
  • Na otroškem oddelku je dovoljen obisk le enemu od zdravih staršev.
  • V porodnišnici je dovoljen obisk porodnice in novorojenca le očetu novorojenca.
  • V enotah intenzivne terapije so obiski dovoljeni najožjim svojcem, eni do dvema osebama hkrati pri pacientu za 10 -15 minut. Obiski otrok pod 15. letom starosti niso dovoljeni oziroma samo po predhodnem dogovoru z zdravnikom.
Splošna bolnišnica Novo mesto se vsem obiskovalcem zahvaljuje za sodelovanje pri preprečevanju prenosa okužb.

Vodstvo bolnišnice

Hitri dostop do ambulant in oddelkov

Čakalne dobe

Nacionalne čakalne dobe