Obiski danes

Obvestilo obiskovalcem bolnišnice glede obiskov

Glede na veliko število respiratornih okužb in vse večjega števila obolelih za sezonsko gripo vse obiskovalce bolnišnice obveščamo, da so do nadaljnjega za obiskovalce še zaprti:
  • interni,
  • infekcijski in
  • pljučni oddelek.
Informacije o stanju hospitaliziranih pacientov bo lečeči zdravnik podal telefonsko osebam, ki jih je pacient navedel ob sprejemu v bolnišnico, v času, ki je bil namenjen obiskom.

Na otroškem oddelku je dovoljen obisk enemu od zdravih staršev naenkrat cel dan. V času obiskov pa še eni zdravi odrasli osebi.

Na porodniškem oddelku je dovoljen obisk porodnice in novorojenca le najožjim svojcem in sicer največ eni do dvema osebama dnevno v času obiskov.

Obiski svojcev na ostalih oddelkih so omejeni na eno zdravo odraslo osebo na dan v času obiskov.

Prosimo vas, da navedeno upoštevate in nam tako pomagate pri obvladovanju širjenja respiratornih okužb.

Hvala za razumevanje!

Hitri dostop do ambulant in oddelkov

Čakalne dobe

Nacionalne čakalne dobe