Obvestilo o obveznem nošenju zaščitnih mask

Spoštovani pacienti in obiskovalci Splošne bolnišnice Novo mesto,

pri gibanju in zadrževanju v prostorih Splošne bolnišnice Novo mesto je obvezna uporaba zaščitne maske ali druge oblike zaščite ustnega in nosnega predela obraza (šal, ruta ali podobna oblika zaščite, ki prekrije nos in usta) ter razkuževanje rok.

Z upoštevanjem zaščitnih ukrepov se zmanjšuje tveganje okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2. Prosimo za dosledno upoštevanje navodil, ki so pomembna tako za zdravje pacientov, kot tudi zaposlenih in drugih obiskovalcev bolnišnice.