Obiski danes
14:30 - 17:00

Obvestilo - Nova parkirna mesta za paciente in obiskovalce Splošne bolnišnice Novo mesto

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je Splošna bolnišnica Novo mesto zaključila z izgradnjo parkirišča, ki se nahaja na prostoru med Zdravstvenim domom, upravno stavbo bolnišnice in bolnišnično restavracijo. Prej makadamsko parkirišče je končno dobilo urejeno podobo in prepotrebna dodatna parkirna mesta. Pacienti in obiskovalci so s tem pridobili dodatnih 66 parkirnih mest, saj bomo zanje razširili obstoječe parkirišče v neposredni bližini glavnega vhoda v bolnišnico. Zaposleni v bolnišnici pa bodo uporabljali na novo urejena parkirišča ob upravni stavbi in bolnišnični restavraciji.

S pridobitvijo dodatnih parkirnih mest bo dostop do storitev bolnišnice za paciente in obiskovalce še prijaznejši in hitrejši.

Z vzpostavitvijo razširjenega parkirišča za paciente in obiskovalce se bo nekoliko spremenil tudi režim parkiranja, kar bo ustrezno označeno. Novost za paciente in obiskovalce na obstoječem parkirišču bo dodatna blagajna, ki bo po novem sprejemala tudi bankovce - do sedaj je bilo namreč možno plačevati le s kovanci. Dodatna blagajna bo na voljo v mesecu septembru 2018.

Na razširjenem parkirišču za paciente in obiskovalce bo možno parkirati od 1.8.2018 dalje.

Lepo pozdravljeni.

prim. Milivoj Piletič, dr.med., spec.,l.r.                     doc. dr. Milena Kramar Zupan,l.r.
                                                    Strokovni direktor                                                       Direktorica

Simona Volf, univ.dipl.org.,l.r.
                                                                                Pomočnica direktorice za zdravstveno nego

Hitri dostop do ambulant in oddelkov