Nataša Piletič, mag. vzg. in men.v zdr., vodja Enote za sterilizacijo v SBNM, je prejemnica zlatega znaka za leto 2020!

ZLATI ZNAKI SO NAJVIŠJA PRIZNANJA, KI JIH PODELJUJE ZBORNICA – ZVEZA.

Prejemajo jih članica ali član za uspešno poklicno delo na področju zdravstvene in babiške nege, kakovostno in učinkovito organizacijsko delo v dejavnosti zdravstvene in babiške nege, prispevek k uspešnemu uresničevanju programov zdravstvene in babiške nege in zdravstvenega varstva, prispevek k humanizaciji odnosov med uporabniki in izvajalci, uspehi pri doseganju ciljev, uresničevanju ter uveljavljanju nalog Zbornice – Zveze, prispevek k izboljšanju zdravstvenega stanja prebivalstva, raziskovalno delo, pomembno publicistično delo.
Zlati znak se podeljuje 12.maja ob Mednarodnem dnevu medicinskih sester, podeljuje jih predsednik Zbornice – Zveze in predsednik komisije”, je zapisano na spletni strani Zbornice zdravstvene in babiške nege Slovenije.

Nataši iskreno čestitamo!

Vodstvo bolnišnice