IZJAVA ZA JAVNOST SPLOŠNE BOLNIŠNICE NOVO MESTO, TOREK, 15.6.2021

V bolnišnici se nenehno trudimo za večje zadovoljstvo naših uporabnikov. Del tega je tudi  prijaznejša okolica z varnejšim dostopom, vse do jasnega označevanja, usmerjanja, urejenosti stavb, pešpoti,…

Tako smo že lani zaključili z energetsko sanacijo restavracije in upravne stavbe, skupaj z ureditvijo njene okolice. Letos pa nadaljujemo z usmerjevalnimi tablami oz. označevanjem stavb, parkirišč, ambulant, ter urejanju tako zunanje kot tudi notranje okolice.

Ta teden smo uspešno dokončali pešpot od kioska čez park in s tem zaključili celotno pešpot  od Zdravstvenega doma do glavnega vhoda bolnišnice.

Skrb za paciente, zadovoljstvo naših uporabnikov, predvsem pa kakovostna, dostopna in varna zdravstvena oskrba je naša primarna skrb.

Ostanimo zdravi!

Vodstvo bolnišnice