Izjava za javnost - obisk državne sekretarke Alenke Forte

Direktorica Splošne bolnišnice Novo mesto doc. dr. Milena KRAMAR ZUPAN, se je v petek, 12.11.2021 skupaj z ostalimi predstavniki vodstva bolnišnice, srečala na delovnem sestanku z državno sekretarko na Ministrstvu za zdravje, gospo Alenko Forte.

Osrednja vsebina delovnega sestanka je bila namenjena seznanitvi z aktualnimi razmerami v Splošni bolnišnici Novo mesto (SB NM), s poudarkom na obvladovanju COVID epidemije; organizacije urgentnih centrov, vključno s pediatrično urgenco; vključevanja koncesionarjev in zdravnikov s primarnega in sekundarnega nivoja v izvajanje neprekinjenega zdravstvenega varstva (NZVZ) v bolnišnici oziroma na Urgentni center,  ter prioritetne razvojne investicije bolnišnice.

Slika1Slika2Slika5Slika4Slika7Slika6

Dekorativni element