Donacija oddelku za neakutno bolnišnično obravnavo

Oddelek za neakutno bolnišnično obravnavo v Splošni bolnišnici Novo mesto, je po zaslugi donacije podjetja Avtomati Armič d.o.o., od januarja dalje, bogatejši za počivalnik in sobno dvigalo, ki bosta omogočila boljšo kvaliteto bivanja in tudi kvalitetnejšo obravnavo v času bivanja na oddelku.

Donacijo sta 10.1.2019 s strani Splošne bolnišnice Novo mesto prevzeli direktorica, doc. dr. Milena Kramar Zupan in pomočnica direktorice za zdravstveno nego Simona Volf, pri prevzemu donacije sta bila prisotna še predstavnika podjetja Avtomati Armič d.o.o.

Za donacijo se tako v imenu zaposlenih, kot tudi v imenu pacientov najlepše zahvaljujemo!

IMG_1178IMG_1182IMG_1186IMG_1191