Informacije o koronavirusu

Dobrodelni Leo klub Novo mesto namenil sredstva otroškemu oddelku

Dobrodelni Leo klub Novo mesto je 11. marca 2017 ob 10. obletnici svojega delovanja pripravil Dobrodelni Leo Stand up. Na prireditvi so zbrane zabavali znani slovenski stand up komik Tin Vodopivec, Gašper Bergnat in novomeščanka Eva Virc.  Leo klub se je ob tej priložnosti spomnil svojih preteklih dobrodelnih akcij in vseh dobrih del. Tudi tokrat je bila prireditev dobrodelna, saj so zbrana sredstva namenili Otroškemu oddelku Splošne bolnišnice Novo mesto za nakup oksimetrov. Sredstva so na prireditvi simbolično predali predstojnici otroškega oddelka Tatjani Pavlin, dr.med.

V imenu bolnišnice ter pediatričnega oddelka se iskreno zahvaljujemo Dobrodelnemu Leo klubu Novo mesto za pobudo in donirana sredstva.

Dobrodelni Leo klub NM in predstojnica otroškega oddelka SB NM

Hitri dostop do ambulant in oddelkov

Čakalne dobe

Nacionalne čakalne dobe