CEPLJENJE V SPLOŠNI BOLNIŠNICI NOVO MESTO

Spoštovani pacienti!

Obveščamo vas, da  tudi v Splošni bolnišnici Novo mesto omogočamo pacientom in bolnikom  cepljenje proti koronavirusni bolezni.

Vsak ima možnost izbirati, s katerim cepivom bo cepljen.
Z namenom pocepiti čim večje število zainteresiranih, smo odprli dodatne cepilne ambulante.

Naročite se lahko na telefon: 07 3916 502 ( med 8.00 in 14.00 uro) ali prek e-pošte na: cepljenje@sb-nm.si, kjer smo vam na voljo tudi za vse dodatne informacije v zvezi s cepljenjem.

Pomembno je, da v čim večji meri izkoristimo možnost cepljenja in s tem pomembno vplivamo na potek bolezni jeseni in pozimi.

Vsak posameznik šteje, zato bomo z našo storitvijo skušali biti čim bolj prilagodljivi in hitri z večjim številom terminov, ki vam bodo na razpolago.

Lep pozdrav!

Vodstvo bolnišnice