Obiski danes

Aktivnosti ob tednu otroka in tednu dojenja v Splošni bolnišnici Novo mesto

Svetovni teden dojenja vsako leto obeležujemo v prvem tednu oktobra. Letošnji moto se glasi: "Skupaj ohranjajmo dojenje".

Na Otroškem oddelku in v porodnišnici bomo imeli predavanje za starše o dojenju in zdravi prehrani, organizirali bomo delavnice o dojenju, imeli bomo stojnico, plakate in drug promocijski material, s katerim bomo osveščali o pomenu dojenja.

V tednu dojenja bomo začeli tudi s ponovnim sklopom predavanj in delavnicami o dojenju, ki ga bomo organizirali za naše zaposlene, povabljeni pa so tudi zdravstveni delavci iz drugih zdravstvenih ustanov naše regije. S tečajem bomo pričeli 9.oktobra 2017 v predavalnici na Pljučnem oddelku. (program)

Ob tednu otroka bomo na Otroškem oddelku bivanje otrokom popestrili z različnimi  delavnicami, predavanji, obiskom Rdečih noskov, pravljicami in še drugimi zanimivimi presenečenji.

Hitri dostop do ambulant in oddelkov

Čakalne dobe

Nacionalne čakalne dobe
čakalne dobe v bolnišnicah v Sloveniji